DrayTek jest wiodącym producentem sprzętu sieciowego, który od roku 1997 dostarcza na światowe rynki zaawansowane, niezawodne i stabilne rozwiązania, które z powodzeniem sprawdzają się w firmach o różnej wielkości.

Oferta zawiera szeroki wachlarz produktów, począwszy od routerów Ethernet, ADSL/VDSL, LTE, VPN, Firewall, poprzez bezprzewodowe punkty dostępowe, aż po zarządzalne przełączniki PoE.

Stale rozwijana platforma ACS pozwala natomiast integratorom na centralne i łatwe zarządzanie rozległymi sieciami opartymi na urządzeniach Vigor.

DrayTEK Routery

Cenione na całym świecie rozwiązania spod znaku Vigor oferujące szeroką funkcjonalność w zakresie różnych technologii dostępu do Internetu, bezpiecznych połączeń zdalnych (VPN) oraz zapewnienia ciągłej pracy w oparciu o stabilną sieć.

DrayTEK AccesPoint'y

Segment produktów DrayTek przeznaczonych do budowy zaawansowanych sieci bezprzewodowych. Punkty dostępowe VigorAP odpowiadające zapotrzebowaniom i wymaganiom biur, hal produkcyjnych, hoteli i innych miejsc, gdzie niezbędna jest stabilna łączność bezprzewodowa.

DrayTEK Switch'e

Przełączniki DrayTek o różnym stopniu zaawansowania od switchy Web Smart, aż po w pełni zarządzalne urządzenia umożliwiające stworzenie wydajnej, bezpiecznej i niezawodnej przewodowej sieci lokalnej, w której dzięki technologii PoE możemy zasilać urządzenia zewnętrzne między innymi kamery IP, telefony IP.

DrayTEK Oprogramowanie

Systemy zarządzania siecią, które zaspokoją potrzeby w zakresie filtrowania treści www i analizy ruchu sieciowego. Narzędzia centralnego zarządzania, monitorowania, diagnostyki routerów i access point'ów pozwalające zredukować czas niezbędny do zapewnienia ciągłości pracy sieci.

DrayTEK Akcesoria

Dodatkowe elementy wyposażenia sprzętu Vigor zwiększające możliwości ich zastosowania poprzez zwiększenie zasięgu sieci bezprzewodowych czy też montaż w szafie rack.